O mně

Vystudoval jsem obor Andragogika - vzdělávání dospělých na Univerzitě JAK v Praze. Absolvoval jsem Psychoterapeutický výcvik zaměřený na hlubinnou terapii v systému SUR, mediační výcvik (AMČR) a Komplexní psychoterapeutický výcvik v gestalt modalitě (IVGT). V současnosti jsem frekventantem Výcviku v integrativní supervizi (ČIS). Jsem členem ČAP (Česká asociace pro psychoterapii) a ČIS (Český institut pro supervizi).

V současnosti mám otevřenou vlastní terapeutickou praxi, nabízím individuální a párovou terapii a vedu dlouhodobé rozvojové psychoterapeutické skupiny.

Jsem spoluzakladatelem organizace TUDYTAM, která se zabývá poskytováním komplexní podpory neziskovým organizacím. Jako lektor a konzultant se zde věnuji především podpoře managementu a tématům týkajících se osobního rozvoje (práce v týmu, řešení a zvládání konfliktů, práce s emocemi, psychohygiena). Poskytuji individuální  i týmovou supervizi pro manažerské týmy i pracovníky v přímé péči. Podílím se na vedení dvouletého manažerského výcviku pro pracovníky v pomáhajících profesích. 

Také působím pod hlavičkou TAH, kde společně s Alžbetou Candia Muňoz a Helenou kožíškovou pořádáme seberozvojové workshopy a vzdělávací akce pro psychoterapeuty

Od roku 2005 jsem pracoval v sociálních službách, deset let jsem řídil organizaci Portus Praha, podporující lidi s mentálním postižením, založil jsem a rozjel úspěšný sociální podnik Dobroty s příběhem, který lidem s handicapem nabízí pracovní uplatnění v potravinářské dílně.

Jsem vášnivý běžec a otec tří dětí. Rád pracuji a medituji a tvořím a flákám se. Mám rád výzvy, řád umožňující improvizaci, sounáležitost podporující jedinečnost a pořádek vycházející z chaosu. Věřím v lásku a autentické vztahy, svobodu, zodpovědnost a sílu člověka, věřím, že každý lidský život má smysl a že štěstí je volba.