O mně

Vystudoval jsem obor Andragogika - vzdělávání dospělých na Univerzitě JAK v Praze. Absolvoval jsem Psychoterapeutický výcvik zaměřený na hlubinnou terapii v systému SUR, mediační výcvik a v současnosti jsem frekventantem psychoterapeutického výcviku v gestalt modalitě.

V současnosti působím v psychoterapeutickém centru Modré dveře v Říčanech, kde jako psychoterapeut nabízím individuální, párovou a rodinnou terapii. V Praze vedu podpůrné skupiny pro lidi se schizofrenií a psychotickými obtížemi.

Jsem spoluzakladatelem organizace TUDYTAM, která se zabývá poskytováním komplexní podpory neziskovým organizacím. Jako lektor a konzultant se zde věnuji především podpoře managementu a tématům týkajících se osobního rozvoje (řešení a zvládání konfliktů, práce s emocemi, psychohygiena).

Od roku 2005 jsem pracoval v sociálních službách, deset let jsem řídil organizaci Portus Praha, podporující lidi s mentálním postižením, založil jsem a rozjel úspěšný sociální podnik Dobroty s příběhem, který lidem s handicapem nabízí pracovní uplatnění v potravinářské dílně.

Jsem vášnivý běžec a otec tří dětí. Rád pracuji a medituji a tvořím a flákám se. Mám rád výzvy, řád umožňující improvizaci, sounáležitost podporující jedinečnost a pořádek vycházející z chaosu. Věřím v lásku a autentické vztahy, svobodu, zodpovědnost a sílu člověka, věřím, že každý lidský život má smysl a že štěstí je volba.